تولید فیلم

کاکوفیلم در تمام مراحل تولید یک فیلم کوتاه همراه شماست.

تلاش ما بر این ست که در بصرفه ترین حالت و با بهترین کیفیت، فیلم ایده آلتان را بسازید.

کاکو فیلم می تواند در غالب تهیه کننده، تهیه کننده اجرایی و مدیرتولید در کنار شما باشد و از تمامی خدمات بهره مند خواهید بود.

یکی از مراحل مهم ساخت فیلم کوتاه، برآورد هزینه درست و دقیق می باشد. در خیلی از موارد دیده شده که با یک برآورد اشتباه پروژه آغاز و به دلیل عدم دقت در هزینه های پیش بینی نشده، ساخت فیلم نیمه تمام مانده و فقط تبدیل به یک خاطره بد در ذهن و روح فیلمساز شده است.

کاکو فیلم به مدد تجربه های متعدد در تولید فیلم کوتاه و شناخت درست از هزینه ها و فعالان این حوزه در زمینه های گوناگون، میتواند هزینه های فیلم شما را دقیق و کارشناسی شده تخمین بزند تا با یک مدیریت درست، با کمترین ریسک و هزینه، با فیلم دلخواهتان بدرخشید.

راه های متفاوتی برای تأمین مالی یک پروژه فیلم کوتاه وجود دارد. مانند کمک گرفتن از سازمان هایی که از فیلم کوتاه حمایت می کنند، اسپانسرینگ، تهیه کننده و سرمایه گذار، فروش آثار هنری، کار داوطلبانه و از همه مهم تر فاند گرفتن در بخش های مختلف فیلم.

کاکو فیلم بعد از بررسی فیلمنامه و جلسه حضوری با فیلمساز تمام این راه ها رو بررسی کرده و برای انتخاب بهترین مسیر در کنارتان خواهد بود.

با توجه به نیاز به برگزاری جلسات متعدد و گپ و گفت های متوالی بین عوامل مختلف یک فیلم کوتاه، و مراحلی مثل تمرین بازیگران، تست گریم و لباس…. بهتر است که دفتری برای مرحله پیش تولید فیلم در نظر گرفته شود.

کاکوفیلم می تواند این امکان را برای گروه های مختلف کاری ایجاد کند و در انتخاب و اجاره یک دفتر مناسب همراهتان باشد.

انتخاب عوامل یک مرحله حساس در فیلم کوتاه است که تنها یک اشتباه ممکن است عواقب جبران ناپذیری روی کل پروژه داشته باشد. کاکو فیلم با جمع آوری اطلاعات و سوابق طیف گسترده ای از هنرمندانی که در زمینه فیلم کوتاه فعال هستند، می تواند فرآیند انتخاب عوامل را برای شما تسهیل کند تا با شناخت بیشتر، انتخاب درست تری داشته باشید.

پیدا کردن و انتخاب لوکیشن همیشه یک مرحله وقت گیر و خسته کننده بوده، هم چنین نبود فضاهای متعدد و متنوع یکی از مشکلات همیشگی فیلمسازان فیلم کوتاه بوده. کاکو فیلم تلاش می کند بستری فراهم آورد، از انتخاب های گسترده که در کمترین زمان در دسترس شما خواهد بود.

تامین تجهیزات بروز، سالم، کافی و مناسب فیلم از مهم ترین مسائلی ست که روی کیفیت فیلم تاثیر بسزایی دارد.

اما هزینه بالای اجاره تجهیزات همیشه برای فیلمسازان فیلم کوتاه که با بودجه کم فیلم می سازند، همیشه دردسرساز خواهد بود.

ازاین رو کاکو فیلم طی تفاهمنامه هایی با مراکز مختلف اجاره تجهیزات سعی بر حل این مشکل دارد. تا با هزینه مناسب، بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات فیلمسازی را سر صحنه ببرید.

با توجه به قوانین رسمی کشور ساخت هرگونه فیلم در مکان های خصوصی و عمومی، نیاز به اخذ مجوز از مراجع قانونی دارد.

کاکو فیلم با توجه به تجربیات فراوان در این زمینه، و با کمک افراد خُبره، می تواند زمان گرفتن این مجوزها را به حداقل و روند آن را تسهیل کند.

یکی از بحث های چالش برانگیز در عرصه فیلم کوتاه، چگونه قرارداد بستن و با چه محتوایی بین عوامل می باشد. و از آن جا که گاها فیلمسازان جواب درستی برای این مساله پیدا نمی کنند، قرارداد نمی بندند و همین امر سبب عدم تعهد افراد می شود.

کاکوفیلم با کمک افراد متخصص در حوزه های حقوقی و بررسی نکته ها و شرایط خاص هر پروژه، در تنظیم و عقد قراردادها در کنارتان خواهد بود.

حادثه خبر نمی کند!

بیمه بخش های آسیب پذیر فیلم، یکی از مهم ترین وظیفه فیلمسازان است. بیمه کمک می کند، در صورت وقوع حادثه ای پیش بینی نشده که همیشه احتمال وقوع آن هست، افراد و پروژه کمتر آسیب ببینند.

کاکوفیلم با مسلط بودن به قوانین بیمه و ارتباط با شرکت های مختلف بیمه و کارشناسان این حوزه، می تواند این فرآیند را برای شما آسان تر و کم هزینه تر کند.

کاکوفیلم، برای تمام پروژه های خود، وظیفه خود می داند که تمام مراحل کار را تحت نظارت و بررسی داشته باشد، تا در بهترین شرایط و کمترین خطا و اشتباه انجام شوند.

تبلیغات، مهم ترین عامل دیده شدن کار شماست!

کاکوفیلم در تمام مراحل آماده سازی مواد تبلیغاتی مثل تیزر و پوستر و بروشورهای مربوطه و …. همراهی تان می کند. ضمن این که روابط عمومی کاکوفیلم وظیفه ارتباط با خبرگزاری ها و تنظیم خبر و انتشار آن به بهترین نحو در خبرگزاری های مختلف را به عهده خواهد داشت.

کاکوفیلم برای تمام پروژه های خود نمایش خصوصی با حضور خبرنگاران و منتقدان به همراه تشریفات مناسب برگزار خواهد کرد.

اگر فیلمنامه خود را ثبت نکردید، اینجا کلیک کنید.


تهیه کنندهتهیه کننده اجراییمدیر تولید